Poznejte, proč jsou tak výjimečné

Díky těmto technologiím není na trhu žádný podobný produkt jako tapety LenTex.

ultra-fresh-logo-RGB-300x200.png

Všechny tapety LenTex procházejí v průběhu výroby procesem aplikování substrátu (schváleného agenturou EPA) pro 100% antibekteriální ochranu a zamezení tak šíření nežádoucích zápachů, změn barvy, či dalších efektů ohrožující kvalitu výrobků.

toppng.com-black-pattern-white-square-sp

Micro "Ventilace"

Zatímco běžná tapeta není schopná zajistit 100% ochranu proti plísním, LenTex nabízí na přání možnost perforace, aby zajistil co nejzdravější vzduch v interiéru a zeď mohla lépe "dýchat".

CleanVinylLogo-LARGE.png

Většina lidí stráví až 90% svého času ve vnitřních prostorech. Technologie CleanVinyl registrovaná společností Len-Tex Wallcoverings oproti běžným vinylovým technologiím neobsahuje ftaláty (endokrinní disruptory), karcinogenní těžké kovy a formaldehyd a fenol jež je dráždivý vůči pokožce. Díky extrakci těchto látek pomáhají tapety LenTex udržovat v interiéru kvalitnější vzduch a jsou plně recyklovatelné. 

aquaclear_CV_logo_0.jpg-300x63-300x63.pn

Ochranný nátěr Aqua Clear

Aby si nezaměnitelný design tapet LenTex udržel svou krásu po dobu několika let, společnost vymyslela svůj vlastní ochranný nátěr Aqua Clear water based topcoat. Je ekologicky nezávadný, navíc zvyšuje odolnost a otěruvzdornost. Nepropustný kabát ze skládá ze zásadité směsi alkoholu.